Aylık Hedefler – Kasım 2019

Aylık hedefler yazılarımı, genellikle bir önceki ayın son gününde yayınlarım. Ama Yeni Yıla Hazırlık Serisi‘ne başlayacağım için hedef yazımı bir hafta öne aldım.

Eylül-Ekim tabiri caizse benim için fırtına etkisiyle geçiyor. Hayata dair önceliklerim tüm hızıyla değişti. O yüzden Kasım’da mevcut önceliklerime göre hedef belirleyeceğim.

Yoga

Eylül’de 200 saatlik yoga uzmanlaşma programına başlamıştım. Kasım’da harika hocalardan 30 saatlik çok sıkı yoga dersi alacağım. Bu da demek oluyor ki Kasım’da kafadan iki haftasonum tamamen yoga ile geçecek. Kendi pratiğime de yoğunlaşacağım. Bir süredir sağ elimdeki ufak sakatlık sebebiyle yoga yapamıyorum. Bedenin ağrı sinyallerine saygı duyup kendimi hırpalamamayı seçtim. Ama Kasım’da yoga yapabilir hale geleceğimi düşünüyorum.

Meditasyon

Hala tam bir rutine oturtamasam da son bir haftadır sabah ya da akşam meditasyon yaptım. İşin güzel tarafı yapmadığım zaman bir eksiklik hissetmeye başladım. Kasım’da bir meditasyon rutini oluşturacağım.

Akşam Yemeği

Yeni Yıla Hazırlık Serisi‘nde de akşam rutinlerine değineceğim. Akşamlarım zıvanadan çıktığı için Kasım kararım akşam yemeği yememek. Acıkırsam su içmeyi ve evde varsa muz yemeyi planlıyorum.:)

Seyahat

2020 için uzun yıllardır hayallerimi süsleyen bir seyahat hedefim var. Harekete geçtim; muhtemelen gerçekleştireceğim. Kasım’da bu seyahat planı için kendime verdiğim bir ödev var onu yerine getireceğim.(gizemli bir hedef oldu; ama burada dursun)

Para

Gelire değil gidere yoğunlaştığım bir ay olacak. Kendime bir harcama defteri tutacağım. Farkında olarak harcamak istiyorum.

Sağlık

Uzun süredir es geçtiğim bir iki doktor kontrolüm için harekete geçeceğim.

Planlar yapılsın Kasım geliyor.✨

Aşağıdaki yazılar da ilginizi çekebilir;

Soru ve görüşleriniz için; İletişim sayfasından ya da yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz. 

Biraz da siz kar(g)alayın!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.