Hakkında

Dijital Kar(g)alama Defterime Hoşgeldiniz!

yazarkarga.com hangi içerikleri ele alıyor? 

  1. Motive eden, ilham veren kişisel gelişim konuları.
  2. Yoga, meditasyon, nefes egzersizleri, beslenme gibi sağlıklı yaşama dair yazılar.
  3. Enerjinizi yükselteceğine inandığım eğitim, film, TED konuşmaları, kitap içerikleri vs. 
  4. Detaylı araştırarak planladığım seyahat yazıları.

Hayata Dair Manifesto!

en derin korkumuz yetersiz olmamız değildir. en derin korkumuz ölçüsüzce güçlü olmamızdır. bizi en çok korkutan karanlığımız değil ışığımızdır. kendimize “ben kimim ki pırıl pırıl, muhteşem, yetenekli ve olağanüstü olayım” deriz. aslında niye olmayalım?

tanrının çocuğusun. küçük oynaman dünyaya hizmet etmez. başkaları senin yanında kendilerini güvensiz hissetmesin diye büzülmekte hiç aydınlık yoktur. içimizdeki ışığı dışa vurmak için yaratıldık. ve ışığımızı yansıttığımızda başkalarına da farkında olmadan aynısını yapma izni veriyoruz. biz kendi korkularımızdan özgürleştikçe, varlığımız otomatik olarak başkalarını özgürleştirir.

Marianne Williamson

Bazen gerçekten o kadar korkuyoruz ki “iyi” olmaktan, kendimizi takdir etmekten, ışıl ışıl ve eşsiz olmaktan. Ama öyleyiz, her birimiz kendine has, büyük bir enerjiye ve potansiyele sahip bireyleriz. 

Bir kez daha yazalım; Ölçüsüzce güçlüyüz. Pırıl pırıl, muhteşem, yetenekli ve olağanüstüyüz.

Bu siteyi kurarken dolu dolu bir içerik hayaliyle yola çıktım. Hayatı kutlamak, güzelleştirmek, kendimi geliştirmek, öğrenmek, bol bol yeni şeyler deneyimlemek istiyorum ve aynı amaçta olan kişiler için içerik oluşturuyorum.

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Sevgiler.

Soru ve görüşleriniz için; İletişim sayfasından ya da yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz.